Teisejai.lt

Skambinkite: +370 687 56-218 arba rašykite This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lanksčiau, greičiau, daugiau galimybių - naujajame mūsų puslapyje!

Pagaliau startuoja atsinaujinęs klubo STARTAS puslapis. Džiaugiamės galėdami savo svečius pradžiuginti naujai sukurtu ir jau įkeltu mūsų internetinės svetainės dizainu, kuris pasikeitė iš esmės, taip suteikdamas galimybę patogiau Jums naršyti ir rasti reikiamą informaciją.

Klubo STARTAS internetinis puslapis pasikeitė ne tik savo dizainu, bet ir papildomomis funkcijomis. Visų pirma, čia galėsite rasti visą teisėjavimui Lietuvos automobilių lenktynėse ir ne tik, aktualią informaciją ir dokumentus. Nuo šiol galėsite matyti kokiame svarbesniame renginyje klubas STARTAS artimiausiu metu planuoja dalyvauti ir kiek laiko iki šio įvykio pradžios yra likę.

Taip pat yra galimybė ieškoti informacijos mūsų puslapyje, kuri palengvins ir supaprastins Jūsų naršymą svetainėje, bei sutaupys brangų Jūsų laiką. Naująjį klubo STARTAS puslapį stengsimės nuolat atnaujinti ir teikti papildomą informaciją. Iškilus klausimams, turint pasiūlymų ar pageidavimų visada galite mums rašyti elektroniniu paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. arba susisiekti su mumis kitais būdais, žiūrėti kontaktus.

 

 

You are here: Pradinis Home Lanksčiau, greičiau, daugiau galimybių - naujajame mūsų puslapyje!